EŞYA DEPOLAMA HİZMETİ

Çok fazla eşyanız var ve koyacak yer bulamıyorsunuz. Sorun değil, PROTÜRK bu sorunu sizin için ortadan kaldırıyor.

ProTürk Nakliyat, tecrübeli ve özverili ekibiyle nakliyat işleriniz için kaliteli çözümler sunmaya devam ediyor. Verdiğimiz hizmetler evden eve nakliyat, eşya depolama, şehirler arası nakliyat, asansörlü taşıma ücretsiz ekspertiz hizmeti olarak çeşitlenmektedir. Sizlere sunduğumuz sigortalı taşıma sayesinde, ev, ofis, villa, taşımalarınızı güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Şirket politikamız olarak sizin eşyalarınızı kendi eşyalarımız olarak görüyor ve bu özveriyle tüm eşyalarınızı güvenle paketleyip, taşıyıp yeniden kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

 

ProTürk Eşya Depolama

EŞYA DEPOLAMA HİZMETİ NEDİR?

Eşya depolama hizmeti günümüzde artık oldukça ihtiyaç duyulan bir sistemdir. Eşya depolama hizmeti almak istediğinizde dikkat etmeniz gereken en önemli konuların başında, temiz, düzenli ve güvenilir bir firma seçmek gelir. Evinizde, ofisinizde veya iş yerinizde koyacak yeriniz olmayan eşyalarınızı atmak yerine saklamak ve depolamak isteyebilirsiniz.

ProTürk Nakliyat Eşya Depolama hizmeti ile sizlere bu güvenli, temiz ve kurumsallığı sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

EŞYA DEPOLAMA SİGORTASI

Eşyalarınızda sürekli aklınızın kalmaması için eşya depolama hizmeti oldukça güvenli bir hizmettir. Olası bir yangın, sel, hırsızlık gibi bir durum yaşayıp, eşyalarınıza maddi veya manevi zarar geldiği oldu mu? İşte bu düşüncelerden kurtulup, eşyalarınızı güvenli bir şekilde depolamak için ProTürk Nakliyat sizin yanınızda. Kurumsal Eşya Depolama Şirketi olarak ProTürk nakliyat, sizin koyacak yer bulamadığınız eşyalarınızı veya tayin durumunda atmaya kıyamadığınız tüm eşyalarınızı sizin için depoluyor.

KURUMSAL EŞYA DEPOLAMA ŞİRKETİ

Depolama yapmadan önce, depolanacak eşyanın kaç adet olduğu, büyüklüğü ve malzemenin cinsi için bir rapor hazırlanır. Depolanacak ürünleriniz cinsine ve büyüklüğüne göre ayrı ayrı güvenle paketlenir. Paketlerinizin üstü tozlanmayı önleyici plastik malzemeler ile yeniden kaplanır.

Bu verdiğimiz hizmet politikamız ile Kurumsal Eşya Depolama şirketi listesinde adımızı zirveye yazdırıyoruz. Emanetiniz, güven ellerde.

 

 

HİZMET ÇEŞİTLERİ AYLIK DEPOLAMA ÜCRETİ
MİNİ DEPOLAMA 80 TL + KDV
MİDİ DEPOLAMA 110 TL + KDV
MAKSİ DEPOLAMA 160 TL + KDV
ULTRA DEPOLAMA 190 TL + KDV
MEGA DEPOLAMA 220 TL + KDV
1+1 EŞYA DEPOLAMA (bir oda bir salon) 300 TL + KDV
2+1 EŞYA DEPOLAMA (iki oda bir salon) 450 TL + KDV
3+1 EŞYA DEPOLAMA (üç oda bir salon) 650 TL + KDV
BÜYÜK EŞYA DEPOLAMA Hizmet bedeli, ekspertiz sonucu oluşturulacaktır.

eşya depolama protürk

EV EŞYA DEPOLAMA ANADOLU YAKASI

İstanbul Evden Eve Nakliyat hizmetimizin dışında İstanbul Eşya Depolama hizmeti veren ProTürk Nakliyat İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin pek çok ilinde hizmetlerine devam etmektedir. Anadolu Yakası Eşya Depolama hizmeti ile ekonomik fiyatlarımız ve kaliteli depolarımızda hizmet alabilirsiniz.

EV EŞYA DEPOLAMA AVRUPA YAKASI

İstanbul Eşya Depolama hizmeti ile müşterilerine kaliteli ve güvenli bir ortamın yanında ekonomik fırsatlar sunan ProTürk nakliyat, Avrupa Yakası Eşya Depolama hizmeti ile de sektöründe öncü olmaya devam ediyor.

OFİS DEPOLAMA

Ev eşyası depolama hizmetinin yanı sıra, ofis eşyası depolama hizmeti de vermekteyiz. Dilediğiniz mobilya, eşya, evrak korunaklı ve güvenli depolarımızda saklanacaktır. Ofis Depolama hizmeti ile karşınızdayız.

EŞYA DEPOLAMA ŞİKAYET

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak, öneride bulunmak veya şikayetlerinizi iletmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

EŞYA DEPOLAMA EŞKİ

Ev eşya depolama, ofis eşya depolama hiç farketmez. ProTürk nakliyat olarak dilediğiniz eşyanızı korunaklı depolarımızda güvenle ve ekonomik çözümlerle depolamaktan memnuniyet duyuyoruz.

 

Nakliye ücretleri bölge ve şehirlere, eşya sayısına ve büyüklüğüne göre farklılık göstermektedir.

İstanbul Eşya Depolama, Ev Eşyası Depolama, Ofis Eşyası Depolama, İstanbul Eşya Depolama Ücretleri, Eşya Depolama Ücretleri, Villa Eşyası Depolama, Hastane Eşyası Depolama, Üniversite Eşyası Depolama, En İyi Eşya Depolama, En İyi Ev Eşyası Depolama hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ProTürk Eşya Depolama yapılmadan önce size göndereceğimiz ücretsiz ekspertiz elemanımız, malzemenin niteliğine, kullanılacak kaplama eşyalarına, görev alacak eleman sayısına ve depolama süresine göre sizlere belirli bir hizmet fiyatı çıkaracaktır. Daha Sonrasında ProTürk Evden Eve Nakliyat elemanlarımız, eşyalarınızı paketleyip, depolarımıza kadar özenle taşıyacaktır. İstediğiniz zaman depomuzdan ürünlerinizi teslim alabilirsiniz.

PROTÜRK EVDEN EVE NAKLİYAT VE EŞYA DEPOLAMA HİZMETLERİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ. İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN TIKLAYIN!